|
Trzeba zachować pewien dystans do tego wszystkiego, bo Norwegowie biegali tak jakby za tydzień grali mecz ligowy. Na pewno po tym obozie pewniaki do szukania sobie nowego klubu to: Łobodziński, Kowalski, Branko,
według mnie oni przegrywają swoją ostatnią szanse w tym klubie. (zaznaczam że oceniam tu ich umiejętności czysto piłkarskie )
Ta drużna będzie się dopiero krystalizować, także należy podejść do tego spokojnie. Ważne żeby byli agresywni w meczu z Arką teraz to nie ma większego znaczenia, mam nadzieję że ten brak agresji spowodowany jest tym że mają tak ciężkie nogi że nie mają siły biegać.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.01.2011 o godz. 21:32.
|