|
Niby sparing a pokazal golym okiem braki tego zespolu.
O ile w obronie sa widoki ze jakos to bedzie ,tak bez rozgrywajacego i napastnika bedzie ciezko.
nie oceniam tego meczu bo tu nie ma nawet co oceniac,poprostu trzeba zacisnac zeby i pracowac ,w 1 miesiac moza duzo zrobic.
Jednak pewne rzeczy rzucaja sie w oczy i mysle ze z Meliksonem musza sie dogadac bo nie ma kto akcji rozgrywac.
Valerenga zagrala tak ,ze w Polsce nikt by jej nie podskoczyl,naprawde presing ,wybieganie -super poziom.
|