Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 30.01.2011, 21:23
Niby sparing a pokazal golym okiem braki tego zespolu.
O ile w obronie sa widoki ze jakos to bedzie ,tak bez rozgrywajacego i napastnika bedzie ciezko.

nie oceniam tego meczu bo tu nie ma nawet co oceniac,poprostu trzeba zacisnac zeby i pracowac ,w 1 miesiac moza duzo zrobic.

Jednak pewne rzeczy rzucaja sie w oczy i mysle ze z Meliksonem musza sie dogadac bo nie ma kto akcji rozgrywac.

Valerenga zagrala tak ,ze w Polsce nikt by jej nie podskoczyl,naprawde presing ,wybieganie -super poziom.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując