WiślakMyślenice napisał(a):

|
Tak patrząc, to tylko Żuraw pamiętał Valerengę z pamiętnego meczu. Tylko że Żuraw to nie ten sam Żuraw sprzed paru lat...
|
Podobnie było z Wichniarkiem. Tylko w Poznaniu zrozumieli to po 4-5 meczach, a u nas zajmie im to pewnie przynajmniej rok.