Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 30.01.2011, 21:05
Przecież to TYLKO sparing. Wiadomo 0-4 boli, ale nie ma co panikować. Po to są takie mecze, żeby zobaczyć co nie funkcjonuje, a później poprawiać. W pierwszej 11 grało dwóch zawodników, którzy co dopiero wysiedli z samolotu.
Odpowiedz cytując