Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
610
30.01.2011, 21:05
Przecież to TYLKO sparing. Wiadomo 0-4 boli, ale nie ma co panikować. Po to są takie mecze, żeby zobaczyć co nie funkcjonuje, a później poprawiać. W pierwszej 11 grało dwóch zawodników, którzy co dopiero wysiedli z samolotu.
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey