|
Pierwsza połowa nie była zła, natomiast druga to bez komentarza, tylko że zwróccie uwagę że jesli podpiszą z Meliksonem czy nowym bramkarzem to tacy piłkarze jak Łobo, Kowalski, Kurto, Jovanic, Jirsak, Garguła, Żurawski czy Rios to będą się wymieniać miejscami na ławce i trybunach zamiast grać w pierwszym składzie więc spokojnie.
Co do nowych graczy to oczywiście ciężko wymagać czegoś od nich jak oni wczoraj z samolotu wysiedli. Jaliens popełnił kilka błędów, ale w porównaniu z tym jak grała nasza defensywa po zamianie na Kowalskiego to nawet nie ma o czym mówić. Podobnie rzecz ma się z Shivakoviem, widać że chłopak był trochę zagubiony i szukał sobie dopiero miejsca na boisku a przy tym popełniał sporo błędów, natomiast kilka razy pokazał że gra z pierwszej piłki to nie jest dla niego taki kosmos jak dla większosci naszych piłkarzy i momentami fajnie to rozegranie z jego udziałem wyglądało. I jak poprzednio, w porównaniu ze zmiennikiem z drugiej połowy to i tak wypadł nieźle.
|