Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
597
30.01.2011, 20:59
domofon
napisał(a):
chlopak robi postepy
jasne, wcześniej było:
Małecki sam, sam, sam, sam, sam, sam i gubi piłkę, po czym opierd... kolegę zespołu
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS