Kluvi napisał(a):

widać że póki co sił mają na 45 min tylko
a ludzie którzy piszą że Kurto źle zagrał gratuluję poczucia humoru, każda z bramek to była klepka przy której nie miał on szans a to co się dało to obronił..
|
Akurat w drugiej połowie już dobrze grał, tylko że musi popracować nad ustawieniem nogami, interwencje bardzo dobre, być może w 1 połowie nie miał pewności siebie a tak naprawdę był bez szans, mógł obronić ale nie udało się i co najważniejsze, brakuje mu doświadczenia, talentem jest ale brakuje jeszcze mu trochę