Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 30.01.2011, 20:58
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
widać że póki co sił mają na 45 min tylko
a ludzie którzy piszą że Kurto źle zagrał gratuluję poczucia humoru, każda z bramek to była klepka przy której nie miał on szans a to co się dało to obronił..
Akurat w drugiej połowie już dobrze grał, tylko że musi popracować nad ustawieniem nogami, interwencje bardzo dobre, być może w 1 połowie nie miał pewności siebie a tak naprawdę był bez szans, mógł obronić ale nie udało się i co najważniejsze, brakuje mu doświadczenia, talentem jest ale brakuje jeszcze mu trochę
Odpowiedz cytując