Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 30.01.2011, 20:55
rafal777 chłopie oni są tydzień na obozie a norwegowie 6tyg dajcie im się normalnie przygotować do sezonu...ja pierd... lepiej jakby tego sparingu nie transmitowali bo 3/4 forum ma teraz niezłego schiza
Odpowiedz cytując