Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria
Offline
#
590
30.01.2011, 20:55
rafal777 chłopie oni są tydzień na obozie a norwegowie 6tyg dajcie im się normalnie przygotować do sezonu...ja pierd... lepiej jakby tego sparingu nie transmitowali bo 3/4 forum ma teraz niezłego schiza
juniho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do juniho
Znajdź inne posty napisane przez juniho