|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
#579

30.01.2011, 20:50
|
domofon napisał(a): 
|
naprawde ciezko uwierzyc ze Zurawski byl kiedys krolem strzelcow w Polsce i Szkocji, i trafil ponad 100 bramek w lidze, ze byl gwiazda.
|
Żuraw w Szkocji?! haha
|
|