mic napisał(a):

|
To co forumowe placzki ? Czy to juz wreszcie jest koniec Wisly ? Cupial zobaczyl to i sprzeda klub za drobne ? Teraz wszystkie mecze w sezonie przegramy i nastepny sezon zaczynami w I lidze ?
|
Nie. Po świetnej postawie przegraliśmy zaledwie 4:0.