Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
Blade1x2
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
544
30.01.2011, 20:41
Te 2 ostatnie mecze doskonale ukazują, to o czym aż huczy całe forum... Brak obrony - straconych bramek, oraz brak siły ofensywnej - zero bramek strzelonych. :/
Blade1x2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blade1x2
Znajdź inne posty napisane przez Blade1x2