Wyświetl pojedynczy post
Blade1x2
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 30.01.2011, 20:41
Te 2 ostatnie mecze doskonale ukazują, to o czym aż huczy całe forum... Brak obrony - straconych bramek, oraz brak siły ofensywnej - zero bramek strzelonych. :/
Odpowiedz cytując