Wsciekly Pies napisał(a):

APELUJE DO WSZYSTKICH NIECH NASI ZACZNĄ W KOŃCU TRENOWAĆ POWAŻNIE NIE PISZCIE PIERDÓŁ ŻE TO PRZETRENOWANIE, bo później w lidze jak gramy z Lechem to nasi padają jak kaczki a o pucharach to już nie wspomnę.
Po patrzcie na takiego Gigsa na pewno ciężej trenuje niż nasi kopacze razem wzięci.
CHCECIE MIEĆ POWAŻNĄ DRUŻYNĘ CZY NIE ?
|
Czytajcie bo to mądre rzeczy.
I jak będe miał wolny czas to nie omieszkam powiedzieć im co nieco na treningu chociaż wątpie czy do nich cokolwiek dociera. Przecież teraz tam są prawie sami obcokrajowcy.
Do tego ta nasza "stara ekipa" chyba już jest tak odcięta od rzeczywistości, że gadanie z nimi, co już miało miejsce pare razy, to jak grochem o ściane