Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 30.01.2011, 20:33
Pozwolę sobie na krótki podsumowanie :
Pierwsza połowa przyzwoita jeśli chodzi o grę , było kilka ładnych szybkich akcji ale też było kilka błędów indywidualnych przez co padły bramki . W przodu mieliśmy za mało jakości , Żuraw i Łobo nic nie wnosili a ich skuteczność wołała o pomstę do nieba ale mieliśmy okazje i powinno być po pierwszych 45 minutach 2:2 . W drugiej już siadliśmy i są tego efekty przy czy w przodu teraz nie mamy nikogo kto mógłby coś pozytywnego stworzyć . Co do debiutantów - potrzeba czasu , oni dopiero co zaczęli treningi z drużyną , ja jestem o nich spokojny ,gorzej z pewnymi piłkarzami którzy są u nas już od dłuższego czasu a też wypadają bardzo słabo, miejmy nadzieję że się poprawią do rozpoczęcia rundy ponieważ będą nam potrzebni nawet jako rezerwowi i zwiększenie konkurencji , nie będę wymieniał o których zawodników mi chodzi ale raczej każdy to wie.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 30.01.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując