Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
512
30.01.2011, 20:31
mitmichael
napisał(a):
4-0 w plecy i moje podsumowanie: Łobodzinski najwiecej zarabiajacy patałach w zespole, Kowalski - ktory nawet na 3 lige sie nie nadaje, Zurawski ktory sobie w pilke nie trafi i Jirsak, co mu sie trafia 1 dobre podanie na 6 złych.
Tylko mnie nie zabijajcie, ze na takie podsumowanie sobie pozwoliłem.
Chyba mi wykradłeś myśli. Jeszcze bym dodal geniusza Branco i po Mistrzostwie Polski
"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Austerlitz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Austerlitz
Znajdź inne posty napisane przez Austerlitz