Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#512
Stary 30.01.2011, 20:31
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
4-0 w plecy i moje podsumowanie: Łobodzinski najwiecej zarabiajacy patałach w zespole, Kowalski - ktory nawet na 3 lige sie nie nadaje, Zurawski ktory sobie w pilke nie trafi i Jirsak, co mu sie trafia 1 dobre podanie na 6 złych.

Tylko mnie nie zabijajcie, ze na takie podsumowanie sobie pozwoliłem.


Chyba mi wykradłeś myśli. Jeszcze bym dodal geniusza Branco i po Mistrzostwie Polski


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując