|
Cudowne jest to forum. Jeszcze wczoraj wszyscy podniecali się, że przyszedł Jaliens, Siwakow, Genkov. Stan został wyniesiony na ołtarze nazwany prawie Bogiem. Teraz w obliczu porażki z Norwegami Stan staję się wrogiem publicznym numer jeden ze względu na słabe transfery.
|