Kibic z Grodu Kraka napisał(a):

Semper Fidelis dzięki za linka
choć powinien być bezwzgledny zakaz ogladania sparingów w okresie przygotowawczym chyba że z dopiskiem o zapoznaniu się z konsekwencjami i skontaktowaniu sie z lekarzem lub farmaceutą
|
niema za co

i dokładnie tak jak piszesz
