Ogladanie czlapiacego dziadka Zurawskiego, to cos nadzwyczaj ohydnego.
Mozna to tylko porownac do striptizu w wykonaniu 90-latki, lub ewentualnie strzalu w wykonaniu Lobo
Ps. narzekaliscie na Sziwakowa, tymczasem Gargula w 10 minut mial wiecej strat od niego