Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 30.01.2011, 20:15
Ogladanie czlapiacego dziadka Zurawskiego, to cos nadzwyczaj ohydnego.
Mozna to tylko porownac do striptizu w wykonaniu 90-latki, lub ewentualnie strzalu w wykonaniu Lobo

Ps. narzekaliscie na Sziwakowa, tymczasem Gargula w 10 minut mial wiecej strat od niego
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 30.01.2011 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując