Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
MaxWell
Junior Member
Od: 12.2010
Skąd: Z-ja
Offline
#
405
30.01.2011, 19:55
Niestety słaba połowa, czas postrzelać bramki Valerendze! Myślę, że Małecki coś srzeli
MaxWell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaxWell
Znajdź inne posty napisane przez MaxWell