Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 30.01.2011, 19:54
Ok, niech będzie formuła czatu podczas meczu. Ale pamiętajcie o jednym: to tylko sparing! Jasne, oceniajcie zawodników, krytykujcie ich za błędy.

Ale skreślanie jednego czy drugiego grajka po jednym sparingu? Nie ośmieszajcie się.

Gramy z solidnym zespołem, a my jesteśmy słabi i na początku przygotowań do rundy. Przegramy wszystkie sparingi w okresie przygotowawczym, to zaczniemy się martwić.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując