marcin19876 napisał(a):

|
Lobodziński do SPRZEDANIA, Jirsak do sprzedania, Branco - dziękujemy, Żurawski - niestety dziekujemy. Brak napastnika jest bardzo widoczny. sam Genkov sprawy nie załatwi w ataku, jak nic potrzebujemy jeszcze jednego bramkostrzelnego napastnika i to na wczoraj.
|
Bedzie dobrze jak w ogole Genkov sie pokaze z dobrej strony bo i to moze nie nastapic.