Reksio33 napisał(a):

Takie coś odpada . I dodam tylko, żeby we ferie było czynne.
|
na dworcu głównym pkp masz ' restauracje " - po lewej stronie od wejścia głównego.
NIGDY - ale to nigdy nie widziałem tam więcej niż 2-3 osób łącznie z barmanem
W sumie zamówcie sobie po coli i siedźcie do woli