Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20562
Stary 30.01.2011, 19:52
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Takie coś odpada . I dodam tylko, żeby we ferie było czynne.
na dworcu głównym pkp masz ' restauracje " - po lewej stronie od wejścia głównego.
NIGDY - ale to nigdy nie widziałem tam więcej niż 2-3 osób łącznie z barmanem

W sumie zamówcie sobie po coli i siedźcie do woli
Odpowiedz cytując