|
Siwakow słabiutko .. ale Jaliens ? nie wiem czemu oceniacie go źle, co prawda sprowokował karnego, błąd ( chociaz i tak by raczej padła bramka ) natomiast ładnie rozgrywał, nie naliczyłem chyba ani jednej straty wcześniej .. zawsze rozgrywał a nie wybijał na oślep, a to nam jest potrzebne ! przypomnijcie sobie mecze w lidze jak wyprowadzali pilki środkowi obrońcy
|