Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
Od: 03.2003
Offline
#
111
30.01.2011, 19:36
Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków 2-2
Niestety nasi futsalowcy zagrali jak cioty ostatnie minuty... i od stanu 2-0 dla Wisły niestety doprowadzili do stanu 2-2 :/. Remis coraz bardziej oddala od sukcesu...
CarloResoort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CarloResoort
Znajdź inne posty napisane przez CarloResoort