Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
11520
30.01.2011, 19:29
Wg mnie za niedługo Kaczyński zabrnie w śmieszność z tymi codziennymi - jak litania - komentarzami na temat tego co by było gdyby.
Stało się.
Maszeruj albo Giń.
Świat idzie do przodu.
PS: Co Jarek zrobi jak teraz wszyscy o Egipcie gadają?
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson