Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11520
Stary 30.01.2011, 19:29
Wg mnie za niedługo Kaczyński zabrnie w śmieszność z tymi codziennymi - jak litania - komentarzami na temat tego co by było gdyby.

Stało się.
Maszeruj albo Giń.
Świat idzie do przodu.

PS: Co Jarek zrobi jak teraz wszyscy o Egipcie gadają?
JESTEM LAMUSEM