Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11519
Stary 30.01.2011, 18:52
cortezz napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Kaczynski sie nie spóznil okolo godziny na samolot przezyli by wszyscy bo wtedy nie byloby cisnienia na lądowanie w takich beznadziejnych warunkach, poniewaz spokojnie moznaby ladowac na innym lotnisku i dojechac do smolenska transportem drogowym...
Poczytaj to :

Członek kancelarii Lecha Kaczyńskiego: prezydent nie spóźnił się na Okęcie 10 kwietnia

http://www.wprost.pl/ar/222714/Czlon...e-10-kwietnia/

skąd ci się ta godzina wzięła?
Powód: bo tak ;)
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 30.01.2011 o godz. 18:53.