cortezz napisał(a):

|
Gdyby Kaczynski sie nie spóznil okolo godziny na samolot przezyli by wszyscy bo wtedy nie byloby cisnienia na lądowanie w takich beznadziejnych warunkach, poniewaz spokojnie moznaby ladowac na innym lotnisku i dojechac do smolenska transportem drogowym...
|
Poczytaj to :
Członek kancelarii Lecha Kaczyńskiego: prezydent nie spóźnił się na Okęcie 10 kwietnia
http://www.wprost.pl/ar/222714/Czlon...e-10-kwietnia/
skąd ci się ta godzina wzięła?