Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 30.01.2011, 18:46
piotr 0704 dortmund napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co chodzi ale ja tez jestem za granica i z OSinfo nie mam najmniejszych problemow.
chodzi pewnie o to, ze z netu nie moze za granica ogladac a Ty pewnie z satelity ogladasz
Odpowiedz cytując