Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
3123
30.01.2011, 18:46
piotr 0704 dortmund
napisał(a):
Nie wiem o co chodzi ale ja tez jestem za granica i z OSinfo nie mam najmniejszych problemow.
chodzi pewnie o to, ze z netu nie moze za granica ogladac a Ty pewnie z satelity ogladasz
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79