Proud napisał(a):

Na pierwszy rzut oka zapowiada się świetnie. Jednak widziałem kilkanaście bramek z ligi łotewskiej i ta liga wygląda na bardzo słabą, niektóre mecze rozgrywane są w hali .. Ale jednak nie każdy 18 latek zostaje królem strzelców w ekstraklasie swojego kraju więc kto wie.. Podobno chciał go Rubin, jedni mówią że się nie dogadał bo ma 4 menago a gdzies tez pisalo ze nie przeszedl testow medycznych, podobnie bylo w Widzewie ale nie chce mi sie szukac co bylo tak naprawde przyczyna.. Na Wiki pisze ze byl na stazu w Sampdorii i FC Basel a jego występy obserowali w lidze skauci Werderu Brema..