Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 30.01.2011, 18:18
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Maverjuve: oczywiście że tak. zauważ że napisałem to kilka postów wyżej my cały czas obracamy się w okolicach młyna a nie całego stadionu. i jak nie zauważyłeś że tam panują specyficzne ustalenia to albo nie chcesz tego widzieć albo nigdy nie byłeś na meczu.
Byłem na meczu nie raz i nie dwa (tylko raz nie na młynie), natomiast nie wiem i dlaczego uważasz że ktoś może sponiewierać inną osobę dlatego że była na sektorze który ktoś uznał za swój. Z mojej strony EOT, bo jak dla mnie sprawa jest oczywista. Ale widzę że mamy inne zdanie.
Odpowiedz cytując