Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5324
Stary 30.01.2011, 17:33
To może i jak się pochwale ;D

Mam sezon 2013/14 wyszedłem na pierwszym miejscu z grupy LM [W GRUPIE BARCA,CHELSEA I FENERBACHE ]
w pierwszym dwumeczu po wyjściu z grupy trafiłem na Inter-obrońce tytułu,na wyjeździe remis 1-1 i czekam na rewanż
W lidze po 21 spotkaniach mam 20 wygranych i 1 porażkę z Lechią Gdańsk ;D

Nastawiłem się od samego początku gry na sprzedaż kogo się da za byle jakie pieniądze,zainwestowałem w bazy treningowe.

Sprowadzałem tylko młodych obiecujących zawodników którzy nie przekraczali 21 roku życia:
Thibaut Coutoris - niesamowity bramkarz w wieku 18 lat ma super umiejętności a z wiekiem tylko się rozwija pięknie zapłaciłem za niego ok 4 mln euro,w ratach na 48 mies. tylko,że teraz ma zapis w kontrakcie,że moze odejść za min. 25 mln,i Inter z Bayernem się nim interesują

Trafiła mi się tez perełka na lewej obronie :Rami Matainen,piłkarz wygenerowany w FM-ie,w wieku 17 lat szybkość 18,przyspieszenie 19 odbiór piłki 16,pracowitość 20,dośrodkowania i drybling 14

Def pomocnik : Grzegorz Krychowiak wartość 17 mln euro
Na skrzydłach miałem Małego i Grosickiego ale ten drugi chciał odejść,więc teraz szukam kogoś w zamian
OF pomocnik : Mateo Kovavic - wymiatacz
Napastnicy : Rodrigo -kocur
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg teriminarz 1.jpg (94,0 KB, 12 wyświetleń)
Typ pliku: jpg terminarz 2.jpg (92,3 KB, 11 wyświetleń)
Typ pliku: jpg taktyka i piłkarze.jpg (91,5 KB, 63 wyświetleń)
Ostatnio edytowane przez WhiteStarDvisionTheBest : 30.01.2011 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując