filemon napisał(a):

|
Mam takie pytanie. Czy Wam również nie działa na facebooku opcja "Suggest to friends" czyli "Zaproponuj znajomym" - w kontekście strony Wisły? Nie jestem w stanie znaleźć takiej możliwości na stronie Wisełki, a kiedyś pamiętam, że była.
|
Ja im nawet podsuwałem pomysł żeby zrobili takie coś:
http://www.facebook.com/#!/FCGB
Jak widać nikomu nie chce się ruszy głową, nawet tutaj nie trzeba myśleć, wystarczy wykorzystać pomysły na które wpadł ktoś znacznie mądrzejszy. Tego też nie chcą zrobić. Ogólnie nie wiem po co jakieś durnowate zakładki na FB typu zdjęcia, filmy, dyskusje... jak ktoś chce sobie obejrzeć zdjęcia to niech wchodzi na oficjalną jak filmy to na kanały Wisły na YouTube który też im proponowałem wypromować, dodać grafikę... przecież na takie coś nie trzeba pieniędzy...
Kanał Barcelony:
http://www.youtube.com/user/fcbarcelona?blend=2&ob=4
kanał Wisły:
http://www.youtube.com/user/WislaKrakowSA
Nie zamierzam jednak opisywać tego po raz 100 do nich i tak to nie dotrze.
Z trudem udało się ich wybłagać aby zrobili działająca ikonkę FB. Większość klubów reklamuje swój kanał na FB nawet na bandach reklamowych. Tak jak ktoś napisał widać ze to "zwykły" klub który nie potrafi manipulować ludźmi i wykorzystać potencjału tej marki jaką jest Wisła Kraków, w kwestiach marketingowych powinien być zarządzany tak jak normalna firma. Internet to nadrzędzie numer jeśli chodzi o łatwości docierania do kibiców jednak ludzie w marketingu nie mają nawet o tym pojęcia. Brak zorganizowania niektórych rzeczy to coś więcej niż skandal.
Firma budowlana Jana Kowalskiego potrafi lepiej się promować niż klub Wisła Kraków.
edit:

(stare logo)
Nie wiem kto pisał tą stronę w każdym bądź razie nie dziwie się że ona ładuję się jak czołg skoro ma ukrytych kilka podstron takich jak ta. Niech wypier*** całą tą stronę i zrobią, kupią nową profesjonalną stronę a nie biorą byle co na amatorskich skryptach od firmy apeiro....
Nie wiem ile zrobienie porządnej strony kosztuje ( takiej jak ma Arsenal, Milan, Man U) według mnie nie są to kokosy.