|
Widzę że najbardziej cię boli że ktoś ma rację a ty opierając się na doniesieniach wyborczej widzisz objaśnioną prawdę. I pokaż mi mecz reprezentacji na którym młyn był w innym miejscu niż na meczach ligowych. Nie wliczając narodowego.
Tak a klub akurat sprzedaje karnety wg. takich kryteriów prawda? bo u nas ten podział wprowadzili dopiero rok temu.
I hamuj bajerę bo aż tak dobrze to się nie znamy.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|