Riosa po dwóch sezonach wytransferowałem do Almerii. Teraz Lebedynski strzela aż miło.
No i Chiniuś z Legii na prawym skrzydle jako schodzący napastnik. Swoją siłą powala każdego z nóg

Były król strzelców w sezonie 2010/11 przyszedł do mnie za 375 tyś. euro, zastąpił Pawła Brożka który odszedł do Sunderlandu za 1,8 mln, ale zupełnie nic nie strzelał a jedynie marnował setki raz zarazem