Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5322
Stary 30.01.2011, 16:43
Riosa po dwóch sezonach wytransferowałem do Almerii. Teraz Lebedynski strzela aż miło.
No i Chiniuś z Legii na prawym skrzydle jako schodzący napastnik. Swoją siłą powala każdego z nóg
Były król strzelców w sezonie 2010/11 przyszedł do mnie za 375 tyś. euro, zastąpił Pawła Brożka który odszedł do Sunderlandu za 1,8 mln, ale zupełnie nic nie strzelał a jedynie marnował setki raz zarazem
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 30.01.2011 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując