Kocur napisał(a):

Pytanie komórkowe.
Sony Ericsson C902 - aparat 5 mega pixli , zdjęcia zajebista ale filmy nagrywa dosłownie 320 x 200
Czy jest szansa zmienić soft na inny czy po prostu jest to nie do przeskoczenia?
|
Chyba 320 x 240.
Niestety nie ma takiej mozliwosci.