Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
20557
30.01.2011, 16:09
Grzegorz z Sanoka
napisał(a):
podbijam.......
Spróbuj na stronie producenta laptopa
http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=5SFqjP4S8LbfZS27
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
konrad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad
Znajdź inne posty napisane przez konrad