Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 30.01.2011, 16:05
butazango napisał(a):Wyświetl post
(nie na stronie OSI bo jestem za granicą a tam tylko odbiera z terytorium RP)
Nie wiem o co chodzi ale ja tez jestem za granica i z OSinfo nie mam najmniejszych problemow.
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując