Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
3119
30.01.2011, 16:05
butazango
napisał(a):
(nie na stronie OSI bo jestem za granicą a tam tylko odbiera z terytorium RP)
Nie wiem o co chodzi ale ja tez jestem za granica i z OSinfo nie mam najmniejszych problemow.
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
piotr 0704 dortmund
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotr 0704 dortmund
Znajdź inne posty napisane przez piotr 0704 dortmund