butazango napisał(a):

Wie ktos może gdzie na necie można zobaczyć dzisiejszy meczyk (nie na stronie OSI bo jestem za granicą a tam tylko odbiera z terytorium RP)
|
Potrzeba firefoxa z zainstalowana w dodatkach wtyczka vshare:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-816.html