Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3118
Stary 30.01.2011, 16:01
butazango napisał(a):Wyświetl post
Wie ktos może gdzie na necie można zobaczyć dzisiejszy meczyk(nie na stronie OSI bo jestem za granicą a tam tylko odbiera z terytorium RP)
Potrzeba firefoxa z zainstalowana w dodatkach wtyczka vshare:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-816.html
Odpowiedz cytując