Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline
#
3114
30.01.2011, 15:57
Wie ktos może gdzie na necie można zobaczyć dzisiejszy meczyk
(nie na stronie OSI bo jestem za granicą a tam tylko odbiera z terytorium RP)
butazango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do butazango
Znajdź inne posty napisane przez butazango