Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42590
Stary 30.01.2011, 15:33
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Sobola nie ma na tym zdjęciu.
jak to nie ma, za Krzoską się chowa

nikt nie pisze, że wita go na zdjęciu Sobol z Maaskantem, tylko że został przez nich przywitany, co niekoniecznie musi być uwiecznione, myślcie czasem do chu*a

Cytat:
chłopaki sobie żartują zluzuj poślady
niestety nie wszyscy
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 30.01.2011 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując