|
@wolfy
Niezwykle trafne porownanie z ta Arka normalnie jak lysy grzywka...
Nie wiem jak Ty ale ja dobrze pamietam tuptanie Glowackiego przed rzutami wolnymi i karnymi ktore chlopak strzelal bo nikt inny w druzynie nie chcial badz nie potrafil uderzyc. Balony grane na wysokiego i skocznego Marcelo to akcje cwiczone niczym bramka Radomanovica z Korona. Nikt nie ujmuje Glowackiemu i Marcelo ich klasy ale umowmy sie ze sytuacja gdzie stoper jest najlpeszym strzelcem druzyny swiadczy przede wszystkim o beznadziejnosci ofensywy.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 30.01.2011 o godz. 16:33.
Malinowy król malowanych róż
|