Widze ze herb Legii nadal masz stary
Co do formy Kirma w moich save'ach tak samo wyglada. Przepakowali go straszliwie

Podobnie jak Riosa ktory robil z naszej ligi rzeznie.
Przepakowany tez jest Rybus ( w wiekszosci gier byl u mnie wybierany graczem ekstraklasy ) oraz Szumski( konczyl w klubach - Barcelona, Ajax, MU, Inter )
Ja teraz czekam na koniec okienka transferowego i zaczynam gre od nowa.
Zrobilem sobie liste 3 zawodnikow ktorych MUSZE kupic na samym poczatku bo sprawdzaja sie zawsze i mozna ich potem sprzedac za grube miliony.
Gra po 10 sezonach staje sie straszliwie meczaca jesli pozostajemy w rodzimej lidze.
Polska pilka spada na samo dno, mlodych zdolnych ktorzy moga sie rozwinac do tego 2020 roku praktycznie nie ma, a regeni sa ciency jak barszcz. To wina samej gry i nic sie z tym zrobic nie da.
Kiedys mozna bylo dostac co 2-3 sezony dosc dobrego grajka, teraz nawet z najlepiej rozbudowanym klubem takiego regena nie dostaniemy.