Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5319
Stary 30.01.2011, 14:47
Widze ze herb Legii nadal masz stary

Co do formy Kirma w moich save'ach tak samo wyglada. Przepakowali go straszliwie Podobnie jak Riosa ktory robil z naszej ligi rzeznie.
Przepakowany tez jest Rybus ( w wiekszosci gier byl u mnie wybierany graczem ekstraklasy ) oraz Szumski( konczyl w klubach - Barcelona, Ajax, MU, Inter )

Ja teraz czekam na koniec okienka transferowego i zaczynam gre od nowa.

Zrobilem sobie liste 3 zawodnikow ktorych MUSZE kupic na samym poczatku bo sprawdzaja sie zawsze i mozna ich potem sprzedac za grube miliony.

Gra po 10 sezonach staje sie straszliwie meczaca jesli pozostajemy w rodzimej lidze.
Polska pilka spada na samo dno, mlodych zdolnych ktorzy moga sie rozwinac do tego 2020 roku praktycznie nie ma, a regeni sa ciency jak barszcz. To wina samej gry i nic sie z tym zrobic nie da.
Kiedys mozna bylo dostac co 2-3 sezony dosc dobrego grajka, teraz nawet z najlepiej rozbudowanym klubem takiego regena nie dostaniemy.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując