Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4134
30.01.2011, 14:40
Napisali że na 90% czyli prawie pewne że będzie info... ale wiesz jak to bywa
Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać...
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894