Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42574
Stary 30.01.2011, 14:36
mic napisał(a):Wyświetl post
Pewnie z tego powodu, ze nadal jest ich zawodnikiem, wiec nie moze trenowac z innym zespolem. Niby moglby poleciec do Hiszpanii i pierdziec w stolek, ale moglaby zrobic sie afera ze jednak trenuje itd. Tak sie domyslam.
no właśnie, nie mówię o treningu, wystarczy żeby tam pojechał, nie będziemy tracić kolejnych dni na zorganizowanie przylotu. można by go dla czystości sytuacji zakwaterować nawet w innym hotelu.
Odpowiedz cytując