mic napisał(a):

|
Pewnie z tego powodu, ze nadal jest ich zawodnikiem, wiec nie moze trenowac z innym zespolem. Niby moglby poleciec do Hiszpanii i pierdziec w stolek, ale moglaby zrobic sie afera ze jednak trenuje itd. Tak sie domyslam.
|
no właśnie, nie mówię o treningu, wystarczy żeby tam pojechał, nie będziemy tracić kolejnych dni na zorganizowanie przylotu. można by go dla czystości sytuacji zakwaterować nawet w innym hotelu.