Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42573
Stary 30.01.2011, 14:35
z Genkovem to jest tak ze lepiej dla nas zeby on cos grał i "wypalił" ,bo jak nie to w napadzie moze byc nędznie,no chyba ze Zuraw albo RIos sie obudzą,w co watpie.

licze ze dzis nowi z "dobrym i znajomymi " traktorzystami zagrają
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując