Gdybym był Valckxem to sprowadziłbm do Wisły tego pana... obrońca mogący grać w środku i na bokach obrony...
http://www.transfermarkt.de/de/malkh...eler_9624.html
chłopak jest reprezentantem swojego kraju, jest doświadczony i co najważniejsze jest bez klubu...
biorąc pod uwagę jak słabą mamy obronę po odejściu Głowy, Marcelo, Diaza i Clebera... przyjście kolejnych dobrych obrońców jest sprawą priorytetową.