Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8884
Stary 30.01.2011, 14:14
Gdybym był Valckxem to sprowadziłbm do Wisły tego pana... obrońca mogący grać w środku i na bokach obrony...
http://www.transfermarkt.de/de/malkh...eler_9624.html
chłopak jest reprezentantem swojego kraju, jest doświadczony i co najważniejsze jest bez klubu...
biorąc pod uwagę jak słabą mamy obronę po odejściu Głowy, Marcelo, Diaza i Clebera... przyjście kolejnych dobrych obrońców jest sprawą priorytetową.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 30.01.2011 o godz. 14:17.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując