Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
Od: 08.2009
Offline
#
42564
30.01.2011, 14:06
Dlaczego Maor nie może polecieć do Hiszpanii i tam czekać aż się kluby dogadają? Przecież aresztu domowego w krakowskim hotelu mu izraelski klub zafundować nie może...
konaar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konaar
Znajdź inne posty napisane przez konaar