|
To czyja byłaby wina może dowiemy sie z raportu Millera, bo chyba ktoś bada co było przyczyną katastrofy. Tu chodzi o to że Komorowski zawsze utrudniał, a akurat w tym przypadku skończyło sie to dla niektórych tragicznie. Bo byli zmuszeni do czegoś przed czym starali się uchronić.
Jakie trzy inne osoby? Tylu było chętnych do "wciskania sie na krzywy ryj"? Zastanawiające.
|