Drozd napisał(a):

|
Ustalmy fakty. Trzy osoby z PiS Gęsicka, Świat i ktoś jeszcze prosiły Komorowskiego by głosowania z piątku przenieść na czwartek na wieczór zamiast skracać posiedzenie. Przyczyną była chęć podróży pociągiem do Smoleńska w piątek. Komorowski się nie zgodził nie wiadomo dlaczego. W każdym razie owa trójka posłow PiS zamiast pociągiem była zmuszona lecieć samolotem co skończyło sie ich śmiercią. Taką mamy rzeczywistość to nie wina Kaczyńskiego.
|
na miejsce przez nich zwolnione do samolotu weszłyby trzy inne osoby. Wtedy czyja byłaby to wina? Komorowskiego, tych co nie polecieli czy braci Wright właśnie? Tego typu rozkminy są równie miałkie i głupie od podstaw jak ankieta Nie "co by było gdyby".