Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4132
30.01.2011, 13:35
Karty kibica będą na 100% przed rozpoczęciem rundy wiosennej.Info o Karnetach i KK będą na 90% do końca stycznia.Takie info podał oficjalny profil Wisły na FB.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894