Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11510
Stary 30.01.2011, 13:35
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawy koncept. Gdyby prezydent Kaczyński nie był taki małostkowy, że musi się wozić samolotem, to by wszyscy mogli pojechać pociągiem i nie byłoby problemu. Albo gdyby nie ci straszni braci Wright (a i wcześniej DaVinci) nie majstrowali przy samolotach, to dopiero by był spokój. Dobrze, że wiemy kto za tym stoi.
Ustalmy fakty. Trzy osoby z PiS Gęsicka, Świat i ktoś jeszcze prosiły Komorowskiego by głosowania z piątku przenieść na czwartek na wieczór zamiast skracać posiedzenie. Przyczyną była chęć podróży pociągiem do Smoleńska w piątek. Komorowski się nie zgodził nie wiadomo dlaczego. W każdym razie owa trójka posłow PiS zamiast pociągiem była zmuszona lecieć samolotem co skończyło sie ich śmiercią. Taką mamy rzeczywistość to nie wina Kaczyńskiego.
Hej Nasz TS !!