Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 30.01.2011, 13:26
Chce na lapku przywrócić Windowsa i mam pytanie stracę dane tylko z C? czy z pozostałych partycji także? dodam, że na c mam winde.Oraz czy nie stracę partycji bo jak dostałem lapka nie było partycji i musiałem dzielić je..
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując